Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Нарада-семінар по відтворенню лісів в умовах сьогодення

23 лютого у конторі Білоцерківського лісгоспу відбулася нарада-семінар за участю завідувача кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій НУБіП України В.М. Маурера, керівництва підприємства, працівників відділу лісового господарства, лісничих, майстрів лісу.

Обговорювались питання сучасного стану, проблем, головних завдань відтворення лісів в умовах глобального потепління. В.М. Маурер запропонував до перегляду присутнім презентацію та відеоролики по даній темі. Присутні провели цікаву дискусію, обмінялись своїм досвідом та результатими робочих спостережень. Також зробили особливий акцент на темі масового всихання соснових насаджень та шляхи їх відновлення. Працівники підприємства заслухали інформацію В.М. Маурера про етіологію та патогенез масового всихання деревостанів, шляхи удосконалення відтворення лісів та запропонував нові методи та технології для запровадження у лісокультурній справі.

 За результатами зустрічі було прийнято рішення про забезпечення наукового супроводу співробітниками кафедри відтворення лісів на підприємстві. Спільними зусиллями будемо працювати на удосконалення технології відтворення лісів, методів підвищення їх ефективності.