Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Турбота про мешканців лісу

Зима не проста пора року для тварин у лісі. Єгерська служба ДП  «Білоцерківське лісове господарство» здійснює  комплекс заходів, спрямованих на поліпшення життя, відтворення та збереження мисливських тварин. Для їх підгодівлі закладено 27 майданчиків з годівницями, встановлено 30 солонців для копитних та 45 для інших звірів. Туди підвозять початки кукурудзи, сіно та кормові пучки ,що дає змогу тваринам прокормитися у зимовий період.

 

Ведеться робота по охороні мисливських угідь, загальною площею 21180 га, з яких 4990 га займають лісові угіддя, 14800 га – польові  та 1020 га – водно-болотні. Проводяться рейди бригадами по 3-4 чоловіка для захисту тварин та звірів від свавілля браконьєрів.

 Засновано три відтворювальні ділянки загальною площею 4280 га, з них 3460 га польові (заєць, куріпка сіра) а решта лісові (косуля).  Основними представниками мисливської фауни є козуля, заєць-русак, лисиця, куниця лісова, бобер, ондатра, куріпка сіра, перепілка та інші.

 Щорічно після закінчення мисливського сезону проводять облік чисельності  мисливських тварин – згідно зі ст.30 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» це є обов’язковим для усіх користувачів мисливських господарств. У період з січня по лютий проводять таксацію копитних та хутрових тварин.  Ведеться підрахунок шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві та інше. По результатам таксації визначають ліміти на добування тварин в наступному мисливському сезоні.