Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Ще одна школа юних лісівників

28 листопада на території Томилівського лісництва ДП «Білоцерківський лісгосп» відбулося урочисте відкриття навчального приміщення  «Лісової школи»  - новоствореного учнівського лісництва. Це уже друге шкільне лісництво, яке створене при  лісгоспі та яким опікуються його працівники.

Члени шкільного лісництва з вересня поточного року були вихованцями гуртка «Юних лісівників» на базі Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розташованій по сусідству Томилівського лісництва.  Відкриття «Лісової школи» провели співзасновники учнівського лісництва виконуючий  обов’язки директора ДП «Білоцерківський лісгосп» Гринчій В.П. та директор Шкарівської ЗОШ Крутаков О.В разом із господарем свята лісничим Томилівського лісництва Костянюком А.Б. Провідний інженер з лісових культур Атаманенко Л.П. розказала про роботу лісівників та показала як у лісгоспі вирощують ліс з насіння

Майстри лісу розказали які шкідники та хвороби чатують на молоді деревця та як боротися з цими напастями.У навчальному класі уже встановлено стенди  та різний навчальний матеріал для того, щоб учні могли отримати знання та навчитися ростити та оберігати ліс. Можливо, коли перед цими школярами стане вибір професії, вони оберуть лісівничу чи іншу пов'язану з охороною природи, професію.Та й у повсякденному житті, набуті у Лісовій школі знання стануть у пригоді.


Після урочистостей дітям була проведена екскурсія по території Томилівського лісництва

 Знайомство з технічним оснащенням лісництва

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Успіхів вам у навчанні, дорогі наші , юні лісівники !