Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

ЛІС – НЕ СМІТНИК

Проблема  смітників  виникла  з  того самого часу, як людство з’явилося на землі, і чим далі, тим  вона стає  серйознішою.Засмічення лісу – проблема, з якою  борються   лісівники,  однак боротися стає дедалі все важче. Адже не лише у місцях масового відпочинку, а  навіть у віддалених куточках, часто видно сліди людського варварства і дикунства: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки  тощо. 

 Засмічення різноманітним непотребом погіршує санітарний стан лісових масивів та загрожує екосистемі - може спричинити виникнення хвороб та епідемій диких тварин, виникнення  лісових пожеж.

Працівники Білоцерківського лісництв  усіма силами намагаються зберігати лісові насадження та проводять роз’яснювальну роботу серед населення для чого у лісах встановлюються стенди «Відпочивши в лісі, приберіть після себе сміття», шлагбауми, що перегороджують в’їзди до лісу.Але гори сміття у лісах від цього не зменшуються. Прослідкувати за поведінкою громадян у лісі фізично не можливо, тому, лісівникам доводиться постійно прибирати виникаючі сміттєзвалища ,а на впійманих порушників складати протоколи про адміністративні порушення відповідно до законодавства України. Поки люди не усвідомлять, що  чисте  навколишнє середовище - це продовження нашого життя, купи сміття продовжуватимуть рости.Весь колектив Білоцерківського лісгоспу закликає: «ЛІС – НЕ СМІТНИК». Просимо людей достойно та гідно поводитися у лісі.