Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Відбувся другий обласний зліт Учнівських лісництв Київщини

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, збереженні біологічного різноманіття лісових екосистем, 10-11 травня департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київське обласне та по м.Києву управління лісового та мисливського господарства, Київська обласна організація товариства лісівників України й Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провели Обласний зліт учнівських лісництв Київщини.

 Зліт проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та  Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Від ДП «Білоцерківський лісгосп» на зльоті взяли участь вихованці Шкарівського та Розкішнянського учнівських лісництв, які гідно представили свої досягнення серед 12 команд Київщини. 

В програмі першого дня зльоту було проведено виставку досягнень учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Учнівський лісовий рух сьогодення – погляд у майбутнє»,  еко-подорож Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, презентацію  діяльності учнівських лісництв Київської області «Думай глобально – дій локально», екскурсію по вечірньому Києву.

На другий день зльоту у Навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства НУБІП України юні лісівники провели Відкритий захист науково-дослідницьких робіт   у галузі лісового  господарства та взяли участь у Forest-квесті «Дотик природи».

По закінченню зльоту, його учасники отримали грамоти та цінні подарунки від Київської обласної організації товариства лісівників України.