Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

На сторожі лісу

О шостій годині ранку 25 березня 2017 року,працівниками патрульного поліції Ставищенського ВП НП у Київській області на трасі Одеса-Київ, навпроти лісових масивів Ставищенського лісницва ДП "Білоцерківський лісгосп", було зупинено мікроавтобус Мереседес sprinter, всередині якого знаходилися дубові колоди ,довжиною 1,2м, без будь-яких супровідних документів.

 

Після приїзду на місце події працівників державної лісової охорони було встановлено,що у квартілі 21 виділ 12 Ставищенського лісництва наявні сліди незаконної рубкидерев породи дуб звичайний, які візуально за розмірами та якісно відповідають виявленим сортиментам. Зі слів затриманих водія та пасажирів мікроавтобуса вони є мешканцями Рівненської області. За останні півтора року в ДП "Білоцерківський лісгосп" сталася не одна подібна самовільна рубка, коли «чорними лісорубами» викрадалися найкращі та найцінніші дерева.

Дякуючи працівникам поліції Ставищенського району, зупинено не чистих на руку ділків, які останнім часом затероризували лісівників підприємства.Ліс приваблює таких ласих на швидкий «заробіток» злодюжок,але ліс має господаря і їм потрібно на це зважати – лісівники на сторожі і не допустять знищення плодів своєї праці. Професіонали та звичайні люди завжди стоятимуть на сторожі та захисті нашого «Зеленого моря» і жоден такий випадок не буде безкарним!