Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Свято наближається

З наближенням новорічних свят  зростає й попит на зелену красуню. Кожна українська родина обирає, яка ж ялинка стоятиме цьогоріч?! Живе дерево, чи може краще буде прикрасити оселю ялинковими гілочками, а може все ж пластмасову, чи змайструвати із підручних матеріалів?! Вибір -  великий і рішення за кожним.

 

Але в передсвятковій метушні не потрібно забувати, що обрана ялинка повинна бути не тільки красивою, але ще і безпечною, а сааме- не нести загрози здоров’ю ні вам, ні вашим дітям!

Працівники лісового господарства Білоцерківщини на спеціалізованих ділянках  вирощують лісові красуні (ялини європейської, сосни звичайної ) для новорічних свят. До кожного дерева прикріплюється бірка таким чином, що зняти її без пошкодження неможливо. Відповідно до бірки, кожному деревцю, у Єдиній державній системі ЕОД присвоюється індивідуальний номер та ведеться реєстр усіх заготовлених ялинок та сосен. У ярлику міститься інформація про походження дерева. Таким чином можна визначити відповідність товару супровідним документам. Тому, будь якому громадянину чи працівнику одного із контролюючих органів, легко перевірити законність придбання ялинок, сосен з лісових плантацій.

За хвойним молодняком вже з середини листопада буде проводиться цілодобова охорона від незаконних рубок. Для протидії браконьєрству бригади працівників  державної лісової охорони, поліції здійснюють цілодобові рейди у хвойних лісових масивах.

Особи, винні у незаконній рубці новорічних ялин, притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 85 до 170 грн. Крім того, порушник відшкодовує шкоду, заподіяну лісовому господарству.

Головним завданням Державної лісової охорони у передноворічний період  - зберегти хвойні насадження від самовільних порубок, тому просимо вчасно повідомляти про факти незаконного вирубування ялинок.