Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Дбаємо про майбутнє

Через нестачу потужностей із переробки твердих побутових відходів утилізація сміття в Україні перетворюється на глобальну екологічну проблему.

Дійсно, сміття, нажаль, є невід’ємною частиною не лише мегаполісів, а й невеличких населених пунктів і необхідність вирішення цієї проблеми стоїть майже перед усіма органами місцевого самоврядування. Другого, квітня у відкритому залі Міжнародного виставкового центру, в рамках виставки «PlastExpo», відбулася дискусійна панель на тему: «Екологічна проблема міст. Сміття: Дбаємо про майбутнє», організаторами якої стали Український науково-дослідний інститут цивільного захисту та журнал «Надзвичайна ситуація +».

Мета дискусійної панелі - формування екологічної культури учасників навчального процесу через упровадження системи роздільного збирання відходів у закладах освіти.

Цікавими були виступи модераторів про досвід запровадження в закладах освіти сучасної системи поводження з відходами, проблеми що виникають та шляхи їх вирішення, реалізація відсортованих відходів.

В нашій школі також є досвід сортування побутових відходів. Члени учнівського лісництва стали ініціаторами екологічної акції «Ми – за чисті ліси та довкілля», яка включає в себе збір пластику, макулатури та використаних елементів живлення. Кожен з нас має усвідомити, що побутові відходи – це не сміття, а сировина, яку можна повторно використати, при цьому заощаджуючи природні ресурси та енергію.