Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Весняна лісокультурна компанія 2019

Початок весни – один із найвідповідальніших періодів  для справжнього господаря, як вдома так і в лісі. Від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт і залежить успіх в подальшому. Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне споконвічне завдання працівника лісової галузі.

Працівники Білоцерківського лісгоспу заздалегідь готувались до весняної лісокультурної компанії: у розсадниках вирощений посадковий матеріал, заготовлено насіння, зроблена підготовка грунту. Ділянки які потребували заліснення чи доповнення аналізувались та приймались індивідуальні рішення по кожній. Головним завданням стояло стовідсоткове заліснення зрубів минулого року, доповнення та виправлення лісових культур.

Розпочавши у березні лісокультурну компанію, на сьогоднішній день з плану 74 га створено 78,3 га лісових культур. Перевиконання плану відбулося за рахунок заліснення зрубів поточного року. З плану доповнення лісових культур 150 га, на даний час проведено доповнення на площі 207 га. Перевиконання плану відбулося з причини відпаду рослин через погодні умови, поїдання дикими тваринами, виправлення лісових культур минулих років.

Традиційно до весняної лісокультурної компанії, в рамках проведення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», залучалась громадськість, учнівські лісництва. Хочеться висловити подяку членам «Національного корпусу» за надану допомогу при створенні лісових культур у Білоцерківському лісництві.

Ось так, із року в рік, бережуться і примножуються ліси, замикаючи працею природний цикл: із шишки — насінинка, потім — сіянець, далі — саджанець. І тільки через 80 рік сосна досягає своєї стиглості, а дубу необхідне століття.