Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

У «Снігурах» зустрічали пернатих друзів

В урочищі «Снігурі» Томилівського лісництва ДП «Білоцерківський лісгосп» в перших числах квітня відбулася акція, приурочена Міжнародному дню птахів, який проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».

1 квітня 1906 року підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Вперше цей день, як масове дитяче свято, стало проводитися в Сполучених Штатах Америки. Організатором виступив педагог з містечка штату Пенсильванія.

 

Акція була організована Шкарівським учнівським лісництвом, яке функціонує на базі Томилівського лісництва державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» та Опорного навчального закладу Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ – ступенів  Білоцерківської районної ради Київської області. Лісовою охороною було виготовлено та урочисто передано юним лісівникам дерев’яні будиночки для птахів, які лісівники з учнями встановили в зоні відпочинку села і прилеглій частині лісового масиву.

В ході акції з учням проведена бесіда про історію свята, користь та значення орнітологічної фауни в Україні та світі, роль птахів в регулюванні чисельності шкідників лісу та полів.