Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Навчання з оформлення лісопорушень

     Останніми роками збільшилась кількість випадків порушення лісового законодавства. Через здорожчання природного газу для опалення почастішали випадки самовільних рубок дерев у лісових масивах лісгоспу. Мешканці прилеглих до лісів населених пунктів та спритні «ділки» з метою легкої наживи прямують в ліс  та нищать насадження не маючи на те ніякого юридичного права.

     Відповідно до діючого законодавства державна лісова охорона має право на складання адмінпротоколів на порушників або передачі справи до правоохоронних органів.

     З метою недопущення в подальшому таких випадків інженер з ОЗЛ Білоцерківського лісгоспу організував для лісової охорони Томилівського лісництва навчання з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та заходи безпеки при виявленні та затриманні порушників лісового законодавства. На навчаннях посадові особи лісництва , які мають право складати матеріали про адмінправопорушення на практичних прикладах, складали протоколи, виносили постанови та колективно аналізували попередні випадки.