Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Знайомимось із флорою і фауною нашої держави

     11 грудня члени учнівського лісництва «Розкішнянське», що діє при Ставищенському лісництві ДП «Білоцерківський лісгосп», підготували та провели заняття для учнів 5 класу на тему «Найпоширеніші представники флори та фауни України». У ході заняття п’ятикласники ознайомилися із деревними породами, які поширені на території нашої держави.

     Учні з цікавістю слухали розповідь про коштовний камінь бурштин, який утворився близько 40 мільйонів років тому зі смоли хвойних дерев, відгадували, скільки насінин знаходиться в одній ялиновій шишці, чому англійське слово book (книга) співзвучне із назвою дерева, ознайомилися із цікавими фактами про дуб. Розповідь юних лісівників супроводжувалась яскравою презентацією, де можна було роздивитися зображення того чи іншого дерева, звернути увагу на його листя і насіння. Також цікаво було п’ятикласникам працювати в парах: відшукувати насіння, що належить  запропонованим породам дерев та складати назви диких тварин, що мешкають  в наших лісах.

     Говорили і про те, що незважаючи на усю могутність дерев, ліс потребує нашого захисту і піклування, тому доречним було повторення правил поведінки в лісі.

     Щиро вірю, що усі учасники заняття усвідомили те, що ліс – це унікальний живий організм і від того, наскільки дбайливо ми будемо ставитися до нього, залежить якість життя кожного з нас.

     Керівник учнівського лісництва О. Руднєва