Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Збережемо ліс від пожежі

10.04.19 року на території лісових масивів Тетіївського лісництва державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство»  відбулися практичні тренування щодо спільних дій у разі виникнення лісових пожеж. 

   В тренуваннях взяли участь представники Тетіївського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області, державна лісова охорона Тетіївського лісництва ДП «Білоцерківський лісгосп», лісова охорона Тетіївського аграрного  лісництва, представники Тетіївського відділу поліції.

 Враховуючи те, що основною причиною виникнення пожеж у лісі є антропогенний фактор, зокрема, випалювання населенням сухої рослинності на територіях, що межують із лісовими ділянками, та необережне поводження з вогнем під час відпочинку в лісі, в ході навчання вибрано ситуацію, коли пожежа поширилася на лісові насадження внаслідок залишеного вогнища відпочивальниками в лісі.

  У ході тренувань лісівники та пожежники вдосконалили свої навики на практиці при гасінні малої лісової пожежі, не допустивши її поширення у глиб лісового масиву. По закінченню навчання були підведені підсумки та проаналізовано дії кожної з сторін, що приймала участь.