Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Не смітіть у лісі !

Берегти ліс, не смітити в лісі, не завдавати йому шкоди – істини відомі кожному,але надто часто люди про них забувають. 

 Приїжджаючи на природу можна спостерігати  сліди варварства і неохайності: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні упаковки, гори побутового та виробничого сміття ,що сприяє виникненню несанкціонованого сміттєзвалища. А це несе загрозу як лісовим насадженням так і мешканцям лісу,навіть невелика купа сміття порушує екосистему, шкодить диким тваринам та птахам .

 Хочеться сказати й про те, що люди стали більш розважливими та активними, багато громад самі ініціюють боротьбу з таким лихом.Так,цього року, громадянами Фурсянської ОГТ було організовано акцію «Чисте майбутне» з залучанням лісової охорони, під час якої вдалося очистити від сміття майже 1 га околиці лісу. Волонтерами було зібрано близько 50 кбм. побутових відходів (з них вивезено 28 кмб) та встановлено закликаючі таблички про збереження природи.

     

    Ситуація із утворенням та допущенням функціонування стихійних сміттєзвалищ постійно перебуває на контролі лісової охорони. На жаль, виявляти та ліквідовувати зони засмічення не завжди вдається своєчасно, оскільки переважну кількість сміттєзвалищ створюють самі ж місцеві жителі. Так як самою засміченою зоною у лісі стають місця біля населених пунктів, а найбільше навкруги м.Біла Церква, то Білоцерківським лісгоспом планується встановлення попереджувальних аншлагів в «проблемних»  місцях  з закликами до місцевого населення про відповідальність за вивезення побутових відходів у ліс не лише перед державою сьогодні, а й перед майбутніми поколіннями мешканців нашого міста .Надіємось, що таким чином вдасться достукатися до людського розуму та сумління… Не засмічувати ліс значно простіше, ніж прибирати сміттєзвалища!

 БЕРЕЖІТЬ ТА ПІДТРИМУЙТЕ ЧИСТОТУ У ЛІСІ – ЛЕГЕНЯХ НАШОЇ ПЛАНЕТИ !!!