Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Розпочалася осіння посадка лісу.

Ось і настала пора для осінньої  лісокультурної компанії. У нашому лісгоспі була проведена  інвентаризація лісових культур,під час якої було визначено стан лісових культур, їх якісні та кількісні показники а також ділянки культур, які потребують доповнення. 

Лісівники Томилівського лісництва до цього підготувалися завчасно.  При посадці та доповненні  лісових культур, як садивний матеріал, застосовують сіянці і саджанці, котрі можуть мати відкриту і закриту кореневу системи. Садивний матеріал з відкритою кореневою системою вирощують у розсаднику лісництва, а сіянці і саджанці з закритою кореневою системою вирощують у контейнерах на землі базисного розсадника.

Позитивною особливістю посадкового матеріалу із закритою кореневою системою є те, що корені рослин до і у період посадки перебувають у незруйнованій грудці землі або субстрату, і не пошкоджуються при пересадці.

 Перевагою садіння над посівами є те, що сіянці і саджанці більш стійкі до умов навколишнього середовища порівняно зі сходами насіння. Вони швидше ростуть, що сприяє вчасному зімкненню намету. Культури, які створюють садінням, менше страждають від конкуренції та трав’яної рослинності, вимагають меншої кількості агротехнічних доглядів.

Сподіваємось, що лісові культури створені підприємством, будуть радувати густими лісами наступні покоління.