Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Відбулася розширена технічна рада

 4 травня в ДП «Білоцерківський лісгосп» відбулась розширена технічна рада за участю повного складу лісової охорони всіх структурних підрозділів господарства. На засіданні обговорювалися питання готовності до пожежонебезпечного періоду. Загострювалась увага на особливі заходи безпеки в хвойних насадженнях на межі з населеними пунктами та необхідність тісної співпраці з громадськістю.

 На технічній раді також були підведені підсумки весняної лісокультурної компанії, зазначені успіхи та недоліки у її проведенні в кожному із семи лісництв та намічені шляхи подальших дій.  Говорилося про стислі терміни посадки лісових культур та особливості подальшого догляду за ними в умовах екстремального водного і температурного режиму.

Лісовій охороні спеціалістами відділу лісового господарства окреслені завдання з моніторингу санітарного стану хвойних та листяних насаджень, необхідності проведення планових рекогносцирувальних обстежень. Майстрам лісу було розяснено правила оформлення повідомлень про появу ознак погіршення санітарного стану лісу.