Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

Продовжується посадка лісу

У гарячі дні весняної лісокультурної кампанії, до праці лісівників Володарського лісництва ДП «Білоцерківський лісгосп» активно приєдналися й учні КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». Посадити дерево – одне з призначень людини в цьому світі, тому для дев’ятикласників акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» була вагомим кроком у майбутнє.

 Діти неодноразово садили дерева, але під керівництвом досвідчених майстра лісу О. О. Кропивка та лісничого Володарського лісництва К. Ю. Черватюка ,така робота проводилася вперше. Костянтин Юрійович провів інструктаж з техніки безпеки, показав, як користуватися мечем Колєсова, як правильно висаджувати посадковий матеріал. Майстер лісу також розповів школярам про важливість відновлення і збереження лісів, користь від дерев, зокрема й білокорої берізки.

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саджанець за саджанцем за нетривалий час було заліснено невеличку ділянку. Учні 9 класу з цікавістю та  відповідальністю віднеслися до створення нових лісових насаджень. Вони працювали завзято та старанно. Дорослішатимуть діти, а разом з ними ростимуть вічнозелені ялинки. На завершення Костянтин Юрійович висловив думку, що, хто хоч раз посадив дерево, ніколи не буде шкодити зеленому скарбові і не дозволить цього іншим.Віриться, що такі практичні уроки на природі принесуть неабияку користь, додадуть знань та розуміння про природу та лісівничу діяльність.