Наші контакти:

 

Приймальня: +38 (04563) 4-77-30

збут: +38 (04563) 4-77-29

 

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 63

З настанням пожежонебезпечного періоду 2016 року лісівники державного підприємства  «Білоцерківське лісове господарство» започатковують практику спільного патрулювання лісових масивів з працівниками державної служби охорони. Чим це вмотивовано і для чого це потрібно?  

 

  

Дуже часто, виявляючи порушників лісового законодавства України, працівники державної лісової охорони  стикаються з небажанням правопорушників нести відповідальність згідно чинного законодавства. Зокрема, пересічний громадянин не розуміє чому не можна:

  •  розводити багаття у лісі в період високої пожежної небезпеки;

  •  самовільно зрубувати дерева та чагарники;

  • влаштовувати склади с легкозаймистими речовинами у стіні лісу (сіно, солома, дрова);

  • заїздити до лісу авто-мототранспортом у період високої пожежної небезпеки;

  • виносити до лісу з приватних домогосподарств побутові відходи.

На тлі цього непорозуміння, зазвичай, виникають різного роду полеміка, виправдання, дискусії а деколи й фізичний контакт правопорушників з лісівниками, які виконують свої посадові обов’язки.  Як показує практика, наявність у спільних рейдах працівників поліції дещо зменшує запал агресивних громадян та змушує їх дотримуватися норм закону.

Отже, керівництвом державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» вирішено на постійній основі у вихідні та святкові дні залучати працівників державної служби охорони до проведення спільних рейдів з виявлення порушників лісового та мисливського законодавств.